Závěr sezony 2024

11.07.2024

Blíží se konec sezony a my bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám v tomto roce pomáhali, především našemu stálému veterináři MVDr. Jiřímu Havlíčkovi!

V HS se v druhé polovině sezony narodilo hned sedm hříbat. Ve čtvrtek 25. 4. ve 3 hodiny ráno porodila svého prvního potomka klisna The Feathered Nest (IRE) (Dragon Pulse). Narozená kobylka je po hřebci Amico Fritz (GER) (Fasliyev).

O dva dny později ve dvě hodiny v noci přivedla na svět kobylku po Bush Brave (IRE) (Bushranger) klisna Jabella (GER) (October).

Svého prvního potomka porodila 3. 5. krátce po půlnoci klisna Anoaster (FR) (Anodin). Hřebeček je potomkem hřebce Eagle Top (GB) (Pivotal).

V sobotu 11. 5. ve 3 hodiny ráno přišel na svět hřebeček po Amico Fritz (GER) (Fasliyev). Matkou je klisna Tabi's First (FR) (Kandahar Run).

V ten samý den, ale v 11 večer porodila svého prvního potomka francouzská vítězka South Captiva (FR) (Holy Roman Emperor). Narozená kobylka je potomkem hřebce Eagle Top (GB) (Pivotal).

Další prvničkou byla klisna Syrenka (FR) (Literato), která 31. 5. v 5 ráno porodila hřebečka po Crystal Ocean (GB) (Sea The Stars).

Úplně posledním letošním hříbětem byl v sobotu 1. 6. narozený hřebeček po Nagano Gold (GB) (Sixties Icon). Matkou je dcera Eagle Topa Jawielkawena a hříbě se narodilo ve 4 hodiny ráno.

Všem majitelům velice gratulujeme a těšíme se na další sezonu!