DEBUT PRVNÍHO POTOMKA EAGLE TOP NA OSTROVECH

15.06.2020

Svůj první životní start absolvovala dvouletá dcera Eagle Top-Paige's Raptor 10.6. na dráze v Yarmouth. Svěřenkyně trenéra Conrada Allena se postavila na start 1200m dlouhé British Stallion Studs EBF Maiden Fillies' Stakes. Matka debutující klisny-Lady Geronimo (IRE) (Hawk Wing) na dráze nezářila a z celkem 22 startů (roviny a proutěnky) získala pouze dvě umístění.

Paige's Raptor po aktivním průběhu získala čtvrté místo. Vítězka dostihu-francouzská klisna Kadupul (Dark Angel-Cup Cake po Singspiel), je polosestrou Suedois (FR) (Le Havre), který zvítězil v celkem v 8 dostizích ve Francii a Spojených státech. Za svoji kariéru vydělal přes milion liber a je vítězem Shadwell Turf Mile Stakes, Keeneland, Gr.1, Clipper Logistics Solonaway Stakes, Leopardstown, Gr.2, Prix de Meautry, Deauville, Gr.3. Druhé místo získal v Darley July Cup, Newmarket, Gr.1.

Jako druhá proběhla cílem Willabell (USA) (War Front). Svěřenkyně Johna Gosdena, kterou dostihem provedl Frankie Dettori, je dcerou Gr.1 vítězky a v Breeder's Cup umístěné Photo Call (IRE) (Galileo).

Trenér Conrad Allen se o Paige's Raptor vyjádřil takto:

"She is a good mover. She has been straight forward to train and has a good mind." (Má dobrou mechaniku pohybu, skvěle se s ní pracuje a má dobrou hlavu-je klidná).

Záznam dostihu: