EAGLE TOP MÁ JIŽ DVA VÍTĚZE, ÚSPĚCHY POTOMKŮ CHARDONNEY TCHEQUE

07.10.2021

Sezona se již pomalými kroky chýlí ke konci. Několik potomků našich plemeníků Eagle Top a Chardonney Tcheque se představilo na dráze.

Eagle Top má ve střední Evropě na dráze první dvouleté, a kromě několika umístěných má již dva vítěze.

Čerstvým vítězem je odchovanec manželů Zalewských Modus Vivendi (Eagle Top-Morgenröte po Sholokhov). Svůj debut dokončil na těsném druhém místě a včera velice přesvědčivě zvítězil v dostihu pro dvouleté druhé kategorie na 1400m. Dvouletý ryzák je svěřencem trenéra Borkowského.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=FoSbh3XzORk&t=179s

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=PEmtyFae_w4&t=72s 

Gasparini (Eagle Top-Galantery po Tobougg) zvítězil v Praze v Ceně Lifetime Nutritional Programme Fitmin (III. kat. na 1200 m). V sedle svěřence Jana Demeleho byl žokej Jiří Palík. V přechozích dvou startech se Gasparini umístil na čtvrtém a pátém místě.

VIDEO: https://jwp.io/s/FgfV1NRp 

Další umístění přidali na českých drahách Livingston (Eagle Top-La Fendi po Goldneyev) a Wolfi (Eagle Top-Wanillca po Strategic Prince).

Dalším debutantem byl hřebec Suhanó Üstökös (Eagle Top-Suhanó po Shaafi), který ve svém prvním startu v maďarském Kincsem Parku doběhl na druhém místě.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=AgzsTLdSn8I 

Eagle Top však přidal i umístění na ostrovech. Tříletá klisna Neverwrongforlong (Eagle Top-Poetic Verse po Byron) doběhla druhá ve svém druhém životním startu.

VIDEO: https://www.racingtv.com/videos/watch/horse_racing_replays/339177-gaspara-asset-management-median-auction-maiden-stakes-5 

Chardonney Tcheque má již tři vítěze. Tříletá Tasmína (Chardonney Tcheque-Tanita po Blueridge Dancer) kromě vítězství nasbírala i tři umístění.

Dvouletý potomek skvělé Skary (Clodovil) Skyforce zvítězil hned ve svém druhém startu poté co v prvním běhání přišel svěřenec Heleny Vocáskové pátý z desíti.

https://jwp.io/s/ok63YZfh 

Další vítězkou je klisna Quenty (Chardonney Tcheque-Queen Barbara po Traditonally). Svěřenkyni trenéra Tomáše Váni Angelic Beauty (Chardonney Tcheque-Anjou po Sholokhov) se prozatím zvítězit nepodařilo, ale ze 7 startů byla pouze jednou mimo dotované pozice.

Pevně věříme, že přijde mnoho dalších úspěchů. K těm stávajícím všem majitelům, trenérům a jezdcům gratulujeme a těšíme se na zbytek dostihové sezony!

Gasparini vítězí v sedle s Jiřím Palíkem
Gasparini vítězí v sedle s Jiřím Palíkem
Modus Vivendi dobíhá druhý ve svém debutu. Druhý start proměnil již v lehké vítězství.
Modus Vivendi dobíhá druhý ve svém debutu. Druhý start proměnil již v lehké vítězství.