New Moon a Hádés umístění, Seventy Smile počtvrté v řadě vítězná

12.04.2021

Tříletý New Moon (Shamalgan-Novellette) minulý týden opět dosáhl na skvělý výsledek, když v Berlíně vybojoval čtvrté místo na distanci 2000 metrů. V dostihu byli potenciální účastníci německého derby. New Moon také stále figuruje na přihláškách 100. Velké jarní ceny. Gratulujeme majitelům a také trenérovi Janu Korpasovi!

Ani v překážkových dostizích se naši odchovanci neztratí. Hádés (Calming Influence-Hey There Delilah) bojoval o vítězství v 3200 metrů dlouhém dostihu přes proutěné překážky v Miláně. Gratulujeme!

Hádés jako roček
Hádés jako roček

SEVENTY SMILE POČTVRTÉ V ŘADĚ!

Pátý životní start a čtvrté vítězství v řadě dnes získala při sezónním debutu tříletá klisna Seventy Smile (Shamalgan - Shila, Alwuhush) v maďarském Kincsem Parku. Hlavního dostihu dne - Herceg Festetics Tasziló Emlékverseny Hp. (II.kat., 3+, 1600m, 880 000 Ft) se zúčastnili pouze dva tříletí koně proti sedmičce starších soupeřů a klisna ukázala velký potenciál, když dostih s přehledem ovládla před pětiletým jedničkovým vítězem Tiltott gyümölcs (Brahy) a čtyřletým Winter Tale (Amaron).

text: Jana Soklová