NOVĚ NAROZENÁ HŘÍBATA V HS

22.04.2020

Sezona 2020 je v plném proudu a v HS se narodilo několik dalších hříbat.
Svého prvního potomka přivedla na svět úspěšná polská klisna Testarossa (Kornel-Toga po Dixieland), která kromě 5 vítězství v Polsku podala skvělé výkony i ve Francii. V Deauville ji od vítězství v Prix de Saint-Sylvain (20 000€ | HCP | 2500m) dělil pouze nos. Narozený hřebeček je potomkem hřebce Needham's Fort (USA) (A.P. Indy) . Klisna s pracovním názvem "bez ouška" přijela k letos debutujícímu Va Bankovi (IRE) (Archipenko).

Další přírůstek je také potomek prvničky-klisna Modena (Jape) přivedla na svět hřebečka po Zazou (GER) (Shamardal). Vítězka Ceny Labe přijela na připuštění k hřebci Eagle Top (GB) (Pivotal).

hřebeček Zazou-Modena krátce po porodu
hřebeček Zazou-Modena krátce po porodu

V jednu noc se narodila hned dvě hříbata. Další z prvniček-Astorka (IRE) (Arakan-Alexander Divine po Halling) porodila kobylku po Eagle Top (GB) (Pivotal). Zástupkyně stáje Lokotrans Slovakia je vítězkou slovenské Jarní ceny klisen.

Ve 20 letech přivedla na svět klisna Old Rose (GER) (Big Shuffle-Old Queen po Scenic) kobylku po Eagle Top. Matka skvělých klisen Old Story a Old Glory vše zvládla skvěle.

Majitelům gratulujeme! 

kobylka Eagle Top-Old Rose
kobylka Eagle Top-Old Rose