PĚT NAROZENÝCH HŘÍBAT V HS

11.05.2022

V úterý 19. dubna jsme v HS přivítali hřebečka po Silver Frost (IRE) (Verglas). Matkou hříběte je dcera Sea The Moon (GER) (Sea The Stars) Blue Song (IRE) (Blue Zealot po Galileo). Narozený hřebeček je jejím prvním potomkem.  

O den později přivedla na svět kobylku po Silver Frost (IRE) (Verglas) klisna Bourges (FR) (Le Havre-Aglaia po Invincible Spirit). Bourges je dvojnásobnou francouzskou vítězkou.

Poslední dubnový den přišla na svět kobylka po Eagle Top (GB) (Pivotal). Matkou je klisna Kalimera (AUT) (Ice Moon), která má již roční kobylku po Eagle Top (GB) Karinu. Všem majitelům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!  

V pondělí 2. května přivedla na svět svého prvního potomka Fatra Glonka (Age of Jape-Fatra Line). Narozená kobylka je po hřebci Sinop (GB) (Sea The Stars), který působí v Polsku v chovu pana Zalewského.

Majiteli gratulujeme! 

Nejnovějším přírůstkem je hřebeček vlastního chovu po Eagle Top (GB) (Pivotal), který se narodil 8. května. Matkou je v maďarských listed umístěná Puck Fair (IRE) (Paco Boy). Ač se to nezdá, fotografie i video byly pořízené pár hodin po porodu a hřebeček má opravdu všechny čtyři nohy bílé :)