SKVĚLÉ KLISNY Z POLSKA K EAGLE TOP

26.02.2018

O plemeníka Eagle Top je velký zájem i v zahraničí, a tak do HS míří klisny Jagabella a Zielona Herbatka.

JAGABELLA (Don Corleone -Jagoda po Zinaad) je vítězkou šesti dostihů (z toho 4 v řadě) a dvakrát doběhla druhá. Největším úspěchem jsou Nagroda WIOSENNA (JCK 1600m, kategorie LR A) VIDEO , vítězství v 17. Slovenském Oaks (L), a dvě vítězství kategorie B.

Jagabella je matkou klisny JAGIENKA (nar. 2014, Wiener Walzer), nejlepší dvouleté klisny v Polsku. Z devíti startů získala pět vítězství a 3 druhá místa. Je vítězkou Nagroda Efforty kat. L A, Nagroda Moszny LA, Nagroda Criterium L A. Druhé místo získala v Nagroda Wiosenna (Jarní cena klisen) L A VIDEO.

Dalším potomkem je Jalapena (Tertullian). Jalapena získala ze tří startů 1 vítězství (II.) a dvě umístění. Jabella (October) získala v úvodu kariéry dvě vítězství a třetí místo v L A kategorii.

Jagabella
Jagabella
Jalapena
Jalapena

ZIELONA HERBATKA (Azamour-Silk Road po Dansili), odchovankyně slavného Juddmonte Farms, má na svém kontě o něco více startů. Za svojí kariéru získala čtyři vítězství a devět umístění z celkových 18 startů. 

Dokázala se prosadit i v hlavních zkouškách tříletých- 3. místo v Derby VIDEO, vítězka OAKS VIDEO (porazila Dally Hit, Mary Yeats), vítězka L A kategorie Nagroda SK Krasne, 2. v L A kategorii Nagroda Prezesa Totalizatora Sportowego.